Anasayfa / Kurumsal
hakkimizda

HAKKIMIZDA

EKİNOKS Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı firması, Tehlikeli maddelerin taşınması için geçerli olan ADR (Karayolu), IMDG Kod (Denizyolu) ve RID (Demiryolu) alanlarında UDH Bakanlığınca yetkilendirilmiş TMGD Eğitmeni olan Yük. End. Müh. Yasin AKİL tarafından kurulmuştur.

Ekinoks Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu olarak AKDENİZ ( Antalya – Isparta –Burdur- Afyonkarahisar), EGE ( Aydın-İzmir-Muğla-Denizli-Manisa-Uşak) ve ANKARA bölgelerinde ( Ankara - Konya - Aksaray - Çankırı - Eskişehir - Kayseri - Kırıkkale - Kırşehir - Nevşehir ) tehlikeli madde ile iştigal eden firmaların faaliyetlerini ulusal ve uluslararası mevzuata uygun olarak sürdürmeleri konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bununla birlikte Tehlikeli madde ile ilgili faaliyetler kapsamda firmaların ihtiyaç duyacağı onaylı ambalaj tedariki, araç onay süreçlerinin yönetilmesi ve gerekli teçhizat tedariği gibi alanlarda hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız.

Ağırlıklı olarak mühendislik eğitimli ve konuya hakim danışmanlarımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

VİZYON

Bilgi ve tecrübesiyle, sektörün eksikliklerini tamamlayan; gelişmesini sürdürülebilir kılan ve bununla birlikte güven duyulan bir kuruluş olmak.

MİSYON

Mevzuatın getirdiği yükümlülüklerle birlikte, ülkemizdeki tehlikeli madde taşımacılığında toplumsal bilinci artırarak, güvenli bir ortam ve daha yüksek yaşam kalitesi oluşturulması amacıyla çalışmalarını sürdürmek.

GALERİ